shirit transparent teflon

Përshkrim i shkurtër:

Specs: Gjerësia: 12mm Trashësia: Madhësia 0.3g / cm3 Spool:: 0.075mm Length: 10m Dendësia ID56MM, OD33MM rrotë e zezë printing Paketa: 1PC DHE 100PC COLOR BOX, 1000pcs PËRBASHKËTA CTN GW / NW: 10.5kg / 7.5 kg 20ft Qty: 315000PCS 40HQ Qty: 765000PCS


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specs:

  Gjerësia: 12mm

  Trashësia: 0.075mm

  Length: 10m

  Dendësia: 0.3g / cm3

  Madhësia rrotë: ID56MM, OD33MM

  shtypjen rrotë e zezë

  Paketa: 1PC DHE 100PC COLOR BOX, 1000pcs COMMON CTN

  GW / NW: 10.5kg / 7.5 kg

  20ft QTY: 315000PCS

  40HQ QTY: 765000PCS


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !