teflon vulosës shirit

Përshkrim i shkurtër:

Specs: Gjerësia: 12.5mm Trashësia: Madhësia 0.5g / cm3 Spool:: 0.1mm Length: 12m Dendësia ID56MM, shtypjen bardhë OD25MM rrotë dhe të mbuluar kuq Paketa Printimi: 10pc tkurret, kuti 100pc ngjyra, 1000pc nga CTN GW / NW: 16.5kg / 15kg 20ft Qty: 430000PCS 40HQ Qty: 1045000PCS


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specs:

  Gjerësia: 12.5mm

  Trashësia: 0.1mm

  Length: 12m

  Dendësia: 0.5g / cm3

  Madhësia rrotë: ID56MM, OD25MM

  Rrotë shtypjen bardhë dhe të mbuluar shtypjen kuqe

  Paketa: 10pc tkurret, 100pc kuti me bojra, 1000pc jashtë CTN

  GW / NW: 16.5kg / 15kg

  20ft QTY: 430000PCS

  40HQ QTY: 1045000PCS


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !