mjete hidraulike dhe pajisje

Përshkrim i shkurtër:

Specs: Gjerësia: 19mm Trashësia: Madhësia 0.18g / cm3 Spool:: 0.15mm Gjatësia: 20m Dendësia ID76MM, OD30MM rrotë e zezë printing Paketa: 5PCS tkurret, 100PCS polifonik BAG, 500pcs CTN GW / NW: 16kg / 15kg 20ft Qty: 160000PCS 40HQ Qty: 390000PCS


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specs:

  Gjerësia: 19mm

  Trashësia: 0.15mm

  Length: 20m

  Dendësia: 0.18g / cm3

  Madhësia rrotë: ID76MM, OD30MM

  shtypjen rrotë e zezë

  Paketa: 5PCS tkurret, 100PCS polifonik BAG, 500pcs CTN

  GW / NW: 16kg / 15kg

  20ft QTY: 160000PCS

  40HQ QTY: 390000PCS


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !