Lajme

 • Post time: Jun-25-2019

  The global PTFE Tapes Market report serves with all-inclusive, highly-effective, and thoroughly analyzed information in a well-organized manner, based on actual facts, about the Market. The whole information from scratch to the financial and management level of the established industries associat...Lexo më shumë »

 • Global PTFE tekstil me fije qelqi Market: Segmentet kryesore
  Ora Post: Sep-08-2018

  Në bazë të produktit, tekstil me fije qelqi tregu PTFE është segmentuar në pëlhura, kaseta, rripa, litarët, temat, dhe fijeve. Temat e bërë nga lesh xhami PTF janë të punësuar për të përmirësuar sewability dhe të reduktuar fërkime. Ajo është përdorur në pëlhura për fletë të dalë në makinat e ngrohjes-nënshkrimin dhe shtyn laminat, ...Lexo më shumë »

 • Thread Tapes Informacion
  Ora Post: Sep-08-2018

  Thread tapes are used to seal, lubricate, and prevent seizure on threaded bolts, studs, and fittings. They are commonly referred to as: Teflon tape PTFE tape PTFE thread seal tape plumber’s tape Thread tapes are usually made of polytetrafluoroethylene (PTFE), a highly crystalline, perfluorinate...Lexo më shumë »

 • PTFE TAPE rrotullon
  Ora Post: Aug-30-2018

  Rolls e 100% të pastër shirit jo-sintered PTFE të bëjë një vulë të përsosur të gjatë të qëndrueshme në çdo diametër dhe lloji i fije. Shirit nuk ngurtësoj dhe parandalon sekuestrimin e sindikatave dhe bulonave. rrotullon profesionale janë gjithashtu në dispozicion për përdorim me gaz, dhe rrotullon e densitet të lartë kasetë PTFE. Nëse përdoret në shpërndahen gaz ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !