Rreth nesh

HTB1.tjZddLO8KJjSZPcq6yV0FXal

Jinhua Eternal Miqesi PTFE Tape Co, Ltd estabilished në Jun.2014, kemi vendosur në qytetin Langya, Jinhua City, Provinca Zhejiang. Nga Yiwu për qytetin tonë duhet vetëm 45 minuta me makinë car.We Prodhimi PTFE Tape, PTFE vulë thread shirit, kasetë Seal, Tape Gas, kasetë Yellow PTFE, PTFE kasetë Pink. 

Si prodhues profesional të PTFE Tape, ne jemi të bindur se ne mund të plotësojnë kërkesën tuaj të madh dhe të ofrojë produkte të mira të cilësisë dhe shërbim të mirë. 
Ne kemi më shumë se 2000 metra katror sipërfaqe ndërtimi, më shumë se 70 stafit ekzistues, shitjet vjetore arriti në 30 milionë juan, më shumë se 90% është eksportuar ..

Besed në fuqi të bollshme teknike dhe frymën pafund risi, çmimet absolutisht konkurruese të Jinhua Eternal Friendship PTFE Tape Co, Ltd kanë një reputacion të mirë në tregjet e huaja. Në prodhimin dhe veprojnë të gjitha llojet e produkteve PTFE 

kanë përvojë të pasur, kompania jonë zë një pjesë të madhe në tregjet e huaja, kanë eksportuar në Egjipt, Iran, Turqi, Indi, Liban, Afrika e Jugut, Bangladeshi, Rusia, Franca, Italia, Britania, Shtetet e Bashkuara, Singapori, Arabia Saudite, Iraku , Siria, Republika Çeke, Gana, Brazili, Argjentina, Kolumbia, Meksika, inteligjenca, Australia, Indonezia, Japonia, Korea e Jugut, Tajvani dhe vende të tjera, në të njëjtën kohë, kompania shqyrtuar në mënyrë aktive në tregun e brendshëm, ka fituar e përgjithshme konsumatorët besim dhe mbështetje.

Kompania jonë në përputhje me "konsumatorit të parë, reciprokisht të dobishme dhe të fitojë të fitojë" qëllimet e biznesit për kohë të gjatë, të vështirë të punës, rritjen e R & D të teknologjisë së re, menaxhimit të rreptë, të mbajtur përmirësimin, t'i përmbahen të orientuar nga tregu, talent si themelor, cilësi si criterion.Try çmos për të bërë në familje dhe ndërkombëtare brands.Look njohur përpara të gjithë konsumatorët brenda dhe jashtë vendit cooperat me ne dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë.


WhatsApp Online Chat !