• kasetë Teflon
 • kasetë Teflon
 • kasetë Teflon

mirëpritur për kompaninë tonë!

Ne të përmbushur projekte individuale
  Shiko te gjitha
  Ne jemi të gatshëm për të kënaqur kërkesat e projektit tuaj!
  • Global PTFE tekstil me fije qelqi Market: Segmentet kryesore
   Global PTFE tekstil me fije qelqi Market: Segmentet kryesore
   Në bazë të produktit, tekstil me fije qelqi tregu PTFE është segmentuar në pëlhura, kaseta, rripa, litarët, temat, dhe fijeve. Temat e bërë nga lesh xhami PTF janë të punësuar për të përmirësuar sewability dhe të reduktuar fërkime. Ajo është u ...
   Lexo më shumë
  • Thread Tapes Informacion
   Thread Tapes Informacion
   Thread tapes are used to seal, lubricate, and prevent seizure on threaded bolts, studs, and fittings. They are commonly referred to as: Teflon tape PTFE tape PTFE thread seal tape plumber’s tape Thread tapes are usu...
   Lexo më shumë
  • PTFE TAPE rrotullon
   PTFE TAPE rrotullon
   Rolls e 100% të pastër shirit jo-sintered PTFE të bëjë një vulë të përsosur të gjatë të qëndrueshme në çdo diametër dhe lloji i fije. Shirit nuk ngurtësoj dhe parandalon sekuestrimin e sindikatave dhe bulonave. rrotullon profesionale janë gjithashtu availab ...
   Lexo më shumë
  WhatsApp Online Chat !