транспарентен тефлон лента

Краток опис:

Спецификации: Ширина: 12mm Дебелина: големина 0.3g / cm3 Spool:: 0.075mm Должина: 10m Густина ID56MM, OD33MM Spool црна печатење Пакување: 1PC И 100PC боја кутија, 1000pcs ЗАЕДНИЧКИ ЦТН GW / СЗ: 10.5kg / 7.5KG 20ft Количина: 315000PCS 40HQ Количина: 765000PCS


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификации:

  Ширина: 12mm

  Дебелина: 0.075mm

  Должина: 10m

  Густина: 0.3g / cm3

  големина Spool: ID56MM, OD33MM

  Spool црна печатење

  Пакет: 1PC И 100PC боја кутија, 1000pcs ЗАЕДНИЧКИ ЦТН

  GW / СЗ: 10.5kg / 7.5KG

  20ft Количина: 315000PCS

  40HQ Количина: 765000PCS


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !