taegaseal тефлонски ленти

Краток опис:

Спецификации: Ширина: 19mm Дебелина: големина 0.225g / cm3 Spool:: 0.2mm Должина: 20m Густина ID86MM, OD30MM Spool и се покрива со зелени печатење Пакување: 10pc се намалува, 250pc надвор ЦТН GW / СЗ: 9kg / 8kg 20ft Количина: 137000PCS 40HQ Количина: 332000PCS


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификации:

  Ширина: 19mm

  Дебелина: 0.2mm

  Должина: 20m

  Густина: 0.225g / cm3

  големина Spool: ID86MM, OD30MM

  Spool и се покрива со зелени печатење

  Пакет: 10pc смалуваат, 250pc од Чаир

  GW / СЗ: 9kg / 8kg

  20ft Количина: 137000PCS

  40HQ Количина: 332000PCS


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !