високата побарувачка производи во Индија

Краток опис:

Спецификации: Ширина: 19mm Дебелина: големина 0.35g / cm3 Spool:: 0.12mm Должина: 12m Густина ID56MM, OD25MM Spool со црна печатење Пакување: 10pc се намалува, 100pc внатрешната кутија, 1000pc надвор ЦТН GW / СЗ: 20.5kg / 18.5KG 20ft Количина: 320000PCS 40HQ Количина: 775000PCS


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификации:

  Ширина: 19mm

  Дебелина: 0.12mm

  Должина: 12m

  Густина: 0.35g / cm3

  големина Spool: ID56MM, OD25MM

  Spool со црна печатење

  Пакет: 10pc смалуваат, 100pc внатрешната кутија, 1000pc од Чаир

  GW / СЗ: 20.5kg / 18.5KG

  20ft Количина: 320000PCS

  40HQ Количина: 775000PCS


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !