за нас

HTB1.tjZddLO8KJjSZPcq6yV0FXal

Jinhua вечното пријателство тефлонски селотејп копродукции, Ltd уредено во Jun.2014, се наоѓа во градот Langya, Jinhua Сити, провинција Жеџијанг. Од Yiwu на нашиот град се потребни само 45 минути возење Car.We Производство Тефлонски селотејп, тефлонски Темата печат лента, лента печат, гас касета, Жолта тефлонски лента, Пинк тефлонски ленти. 

Како професионален производител на тефлонски ленти, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат најголемиот вашето барање и да се обезбеди најдобар квалитет на производите и добра услуга. 
Имаме повеќе од 2000 метри квадратни градежни област; Повеќе од 70 постоечкиот кадар, годишната продажба достигна 30 милиони јуани, повеќе од 90% се извезува ..

Besed на богата техничка сила и бескрајни иновации дух, апсолутно конкурентни цени се направи Jinhua вечното пријателство тефлонски селотејп копродукции, Ltd имаат добра репутација на странските пазари. За производство и да управувате со сите видови на тефлонски производи 

имаат богато искуство, нашата компанија го завзема голем удел во странските пазари, се извезуваат во Египет, Иран, Турција, Индија, Либан, Јужна Африка, Бангладеш, Русија, Франција, Италија, Велика Британија, САД, Сингапур, Саудиска Арабија, Ирак , Сирија, Чешка Република, Гана, Бразил, Аргентина, Колумбија, Мексико, интелигенција, Австралија, Индонезија, Јапонија, Јужна Кореја, Тајван и други земји, во исто време, компанијата активно се истражуваат домашниот пазар, победи на општите клиенти доверба и поддршка.

Нашата компанија е во согласност со "прв клиент, взаемна корист и win-win" деловни цели за долго време, напорна работа, зголемување на истражување и развој на нови технологии, строги управување, да се подобруваат, се придржуваат кон пазарно-ориентирана, талент како основна, квалитет како criterion.Try потрудиме да се направи домашни и меѓународни познатиот brands.Look напред сите клиенти во земјата и во странство cooperat со нас и да се создаде подобра иднина.


WhatsApp Online Chat !